Çamaşırhane ve Ütü 7498 Facebook'ta Paylaş Twitter'de Paylaş Evlerinden uzakta yaşayan öğrencilerimiz için çamaşırhanemizde onların kıyafetlerini yıkayıp, ütüleyebilecekleri bir birim oluşturuldu. Çamaşırhane ve ütü hizmetimizden bugüne kadar 750 vatandaşımız yararlandı. Çok Okunan Haberler Diğer BUCAK BELEDİYESİNDEN OKUL DUVARINA KİTAP KONSEPTİ: BUCAK’TA BU DUVARI GÖREN OKUMADAN GEÇEMİYOR Diğer BUCAK’TA MERMER VE SALEP FESTİVALİ’NE YOĞUN İLGİ! BÖYLE KALABALIK GÖRÜLMEDİ Diğer BAŞKAN ÜNAL GENÇLERE VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU: DRİFT VE MODEL UÇAK PİSTİNİN YAPIM ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI Diğer BURDUR’UN İLK KADIN BELEDİYE BAŞKANI: HÜLYA GÜMÜŞ Diğer BUCAK BELEDİYESİ "EMEKLİ VE YAŞLI YAŞAM MERKEZİ" NİN YAPIMI TAMAMLANDI Diğer TEPECİK VE HÖKEZ CADDESİNDE TAMAMLANAN ALT YAPI ÇALIŞMALARINDAN SONRA ASFALTLAMA BAŞLADI
Diğer BAŞKAN ÜNAL GENÇLERE VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU: DRİFT VE MODEL UÇAK PİSTİNİN YAPIM ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI